Avatar
Vitaj na Mystery Realms!
Zaregistruj sa na našom webe a zobrazia sa ti všetky položky. IP: mc.mysteryrealms.eu
Začína sezóna!
3 minute read
HolyDuckKit
 •  Dnešným dňom sa spustila Sezóna I., ktorá bude trvať 50 dní. Počas tejto doby sa pridalo množstvo limitovaných predmetov a nákresov, vrátane nových druhov zbraní a skinov, ktoré po sezóne nebude možné znovu získať. Sezóna sa bude deliť na tri častí: 1. časť = Spoznávanie sezóny a zistenie príbehu, ktorý za ňou stojí. 2. časť = Do hry pribudnú štíty a odhalí sa prvý boss. 3. časť = Finále sezóny, kde sa predstaví hlavný boss a rozhodnutie o pokračovaní príbehu.*
 •  Predstavíme boha Catara, o ktorom sa dočítate v novom príbehu počas sezóny. Ako Pradávny prinesie do hry limitované skiny boha Catara a Citrínového draka, ktoré nájdete v Eternal a Phantom truhle.
 • Do zlatých truhiel pribudli nové knihy, ktoré odhalia pokračovanie príbehu. Knihy budú počas sezóny pribúdať.
 • Bol sprístupnený svet, v ktorom sa odohráva časť príbehu. Hráči majú možnosť navštíviť tento svet a pomôcť Bielemu kvetu zabrániť nešťastiu tým, že budú likvidovať príšery, ktoré sa tam usídlili. V tomto svete padajú z nepriateľov čarovné tekvičky, o ktorých sa dozviete viac v hre. Ich zbieraním a vymieňaním získate všetky špeciálne predmety.
 • Každá sezóna bude mať svojho kráľa. Toto špeciálne VIP získa jeden hráč, ktorý počas celej sezóny nazbiera najviac bodov výziev, ktoré získa za plnenie rôznych úloh, alebo otváraním denných odmien, ktoré budú prístupné počas celej sezóny.
 • Na vaše želanie boli do hry pridané nové skiny pre luky a prútiky, ktoré nájdete v Eternal truhle.
 • Do obchodu pribudla nová sekcia s názvom Sezóna, kde je možné zakúpiť nové balíčky, ktoré obsahujú limitovaný Mystery Skin, ktorý už po sezóne nebude možné nikdy získať.
 • Pokiaľ máte záujem podporiť náš server úprimnou recenziou na 3. hlasovacej stránke, môžete si po recenzií požiadať o odmenu 100 drahokamov. Nie je to výzva, ale možnosť podporiť server nefinančným spôsobom. Stačí, ak napíšte, čo sa vám na serveri páči, a čo zase nie.
 
 • Zvýšila sa hodnota talentu obrany.
 • Zníženie liečenia u bossov.
 
 • Opravené chyby v knihách.

* Pre lepšie pochopenie je potrebné získať nové knihy, aby ste sa vedeli orientovať v príbehu a na konci sezóny. Mystery skiny sú pripravené aj do budúcna, preto obsahujú skiny na sekeru, kladivo, štít a palicu, aj keď ich ešte nebudete môcť použiť.
Aktualizácia 1.11.
Aktualizácia 1.11.
Predsezónny update
[časť 1]❖ Klanový update ❖Do hry prichádza klanový boss, ktorý so sebou prináša nový typ truhly "klanová" a s ňou špeciálne predmety. 

Klanový boss: ● Vodca klanu musí kúpiť kupón na bossa, ktorý odovzdá majiteľovi. Klan musí...
HolyDuckKit
5 minute read
Vitajte na Mystery Realms!
Vitajte na Mystery Realms!
Vitaj na hernom portáli Mystery Realms, neobyčajnom mieste, kde sa malá skupina priateľov snaží splniť veľký sen. Chceme dokázať, že sa to dá robiť i tou správnou cestou, preto neváhaj a pridaj sa k nám, kde na teba čaká priateľská komunita,...
HolyDuckKit
2 minute read